Czarujące miejsce, pyszne jedzenie, fachowa i uprzejma obsługa – to właśnie Restauracja Młynek, z której to mogą Państwo zamówić catering na dowolną okazję. Nie ma dla nas zamówień zbyt małych czy też zbyt dużych, a wręcz przeciwnie – do wszystkich podchodzimy z należytą starannością tak by, by każdy klient zarówno indywidualny, jak i firmowy czuł się wyjątkowo, a podniebienia jego gości były dopieszczone.

Nasza restauracja mieści się przy ul. Mieszka I 3 lok. C w Radomiu, natomiast catering dowozimy wszędzie tam, gdzie będzie to potrzebne. Naszą specjalnością jest kuchnia najwyższych lotów i najpyszniejszych, tradycyjnych smaków – a więc kuchnia polska. Nie ma ona dla nas tajemnic, dlatego zamawiając u nas dania na wszelkie imprezy okolicznościowe mają Państwo gwarancję dobrego smaku – zawsze na czas i zawsze świeżego.

Każde danie z naszego menu jest doskonałe, bowiem przyrządza go znany ze swych nieprzeciętnych umiejętności Szef Kuchni. Nie oszczędzamy również na składnikach – są specjalnie wyselekcjonowane z myślą o tym, by zapewnić każdemu z naszych Klientów najwyższą kulinarną przyjemność. W każdym kęsie dania pochodzącego z Restauracji Młynek ponadto wyczują Państwo ciepło domowego ogniska, a tego nie da się porównać z niczym innym! To dzięki temu, że wszyscy nasi pracownicy wkładają w przygotowanie posiłków swoją pasję i zaangażowanie, jak też miłość do dobrego jedzenia.

Nasza karta dań została tak dopracowana, aby sprostać wszystkim potrzebom Klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Efektem tego jest przepyszne bogate menu i to w naprawdę dobrych cenach. Niegdyś byliśmy tylko stacjonarną restauracją, ale postanowiliśmy właśnie naszą ofertę poszerzyć o catering z nadzieją dotarcia do szerszego grona klientów. I udało się, nasza usługa spotkała się z entuzjazmem z Państwa strony, dzięki czemu nasza firma prężnie rozwija się, a nasze smaczne i zdrowe zdobią coraz to większą liczbę stołów na mniejszych i większych uroczystościach i wydarzeniach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!