Witamy w naszej  restauracji Młynek mieszczącej się przy ul. Mieszka I 3 lok. C w Radomiu, specjalizującej się  w tradycyjnych daniach kuchni polskiej. Młynek to  zapowiedź dobrego smaku i miłej atmosfery w jasnych i przytulnych wnętrzach restauracji. Nasze potrawy dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom oraz umiejętnościom Szefa Kuchni sprawią, że poczują u nas Państwo ciepło domowego ogniska.

Aby jeszcze bardziej umilić Państwu spędzanie czasu w naszym lokalu w każdą sobotę zapraszamy na wieczorek taneczny. Profesjonalną oprawę muzyczną zapewni DJ, dzięki któremu bawić się Państwo będą przy rytmach  największych hitów muzyki tanecznej.

Oferta, którą stworzyliśmy została starannie dopracowana, by sprostać wszystkim potrzebom naszych Klientów. Szeroki zakres usług obejmuje nie tylko bogate menu, które zadowoli najbardziej wymagających, wieczorki taneczne, lecz także organizowanie imprez okolicznościowych oraz cateringów, co pozwala dotrzeć do szerszego grona klientów.

Restauracja Młynek to firma prężnie rozwijająca się. Naszą pozycję budujemy na Państwa zadowoleniu, dlatego dbamy, by dania były smaczne i zdrowe, a atmosfera wprawiała naszych Klientów w pogodny i radosny nastrój.

Zapraszamy!

Szef kuchni o sobie…

O stworzeniu własnej restauracji, myślałem już od kilku lat. Kuchnia i gotowanie to moja pasja i hobby, które chcę wykorzystać i uczynić sposobem na życie.

Posiadam w tej dziedzinie bogate  doświadczenie zawodowe, bowiem przez wiele lat pracowałam jako kucharz oraz szef kuchni. Doświadczenie zdobywałem pracują w restauracjach, firmach cateringowych oraz hotelu „Polonia” w Warszawie. Pływałem na statkach dalekomorskich gdzie  pracowałem jako szef kuchni. Przez ten czas poznałem i opanowałem najwyższe standardy obsługi, sekrety kulinarne szefów kuchni, a także nauczyłem się wykorzystywać przepisy z różnych stron świata i własną inwencję twórczą, które połączone w całość dają znakomite efekty, w postaci dań niedrogich, lecz efektownych i smacznych. Jako że już wówczas wiedziałem, co chcę robić w przyszłości, starałam się maksymalnie dużo nauczyć i podpatrywać najlepszych.

Od wielu lat jestem  członkiem  „Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni I Cukierni”. Będąc członkiem w/w stowarzyszenia miałem okazję uczestniczyć w biciu rekordu Guinnesa – najdłuższa pizza na świcie – 1110 metrów i 28 cm.