Dlaczego warto właśnie u nas zorganizować imprezy okolicznościowe?

Niesamowita atmosfera, przepyszne jedzenie, miła obsługa – zawsze chętna do pomocy. Restauracja Młynek zaprasza serdecznie wszystkich amatorów dobrej kuchni i miłego spędzania czasu! A jeśli chcą Państwo jeszcze bardziej przekonać się, dlaczego właśnie u nas – zostańcie z nami!

Restauracja o wdzięcznej nazwie Młynek mieści się w pięknej lokalizacji przy ul. Mieszka I 3 lok. C w Radomiu. Smaki, w których czujemy się najlepiej to tradycyjna kuchnia polska, dlatego karta dań jest po brzegi wypełniona smakołykami tego rodzaju. Organizując u nas wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe można mieć pewność, że w ich trakcie nigdy nie zabraknie ani dobrego smaku, ani miłej atmosfery – o co zadbają sam Szef Kuchni, jak i wnętrza restauracji, jasne i przytulne. Każde nasze danie to fuzja pasji Szefa Kuchni i wyselekcjonowane składniki, a także miłość go gotowania, dzięki czemu wszyscy nasi goście mogą się poczuć u nas niczym u siebie w domu!

Dbamy o to, by wszyscy nasi Goście byli w 100% usatysfakcjonowani wizytą w lokalu przy ulicy Mieszka I, stąd oprócz organizacji na Państwa życzenie wszelkich imprez okolicznościowych (wesela, komunie, urodziny itd.) co sobotę zapraszamy na tańce i hulańce, czyli wieczorek taneczny przy pysznym jedzeniu i dobrej muzyce. Na pewno każdy znajdzie zarówno na playliście, jak i w oferowanym przez nas menu pozycje idealnie dopasowane go swojego gustu.

Pragniemy też podkreślić, że każdy nasz Klient to dla nas motywacja, dlatego stale rozwijamy się, doskonalimy i poszerzamy swoją ofertę np. o nowe dania czy też usługi cateringowe. Zatem jeśli szukają Państwo miejsca idealnego na dowolne imprezy okolicznościowe – oto jesteśmy.

Restauracja Młynek oferuje między innymi:

  • niezapomniane chrzciny,
  • wyjątkowe komunie,
  • uroczyste konsolacje
  • radosne imieniny
  • szalone osiemnastki
  • imprezy firmowe
  • spotkania biznesowe
  • … i więcej!

Kliknij tu aby zapoznać się z naszą przykładową ofertą

Zachęcamy do kontaktu, wspólnie zorganizujemy wymarzoną dla Państwa imprezę okolicznościową – zapraszamy!

Napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.